BOSCH aku samohodna kosilica za travu za travu GRA18V2-46SP 2xAku 18+18V 5,5Ah 2xpunjač
Availability:
Na zalihi
Jamstvo1+2 godine uz produljenje
Rok isporuke3 do 7 radnih dana
Mogućnost povrataunutar 14 dana
Na zalihi
Bosch PRO GRA18V2-46SP akumulatorska je samohodna kosilica za travu namijenjena zahtjevnim zadacima košnje većih površina. Opremljena je snažnim motorom bez četkica koji radi na dva 18 V akumulatora, osiguravajući visoke performanse, dulje vrijeme rada i dug vijek trajanja. Robusna metalna platforma pruža izdržljivost i pouzdanost, dok samohodna funkcija i podesiva brzina kretanja omogućuju rad bez napora. Širina košnje od 46 cm i 6-stupanjsko podešavanje visine rezanja od 30 do 70 mm omogućuju prilagodbu različitim uvjetima travnjaka. Sklopiva ručka omogućuje jednostavno skladištenje u okomitom položaju, a ergonomski dizajn s mekanim rukohvatom i podesivom visinom dodatno povećava udobnost rada. Kosilica dolazi s vrećom za travu kapaciteta 60 litara i čepom za malčiranje, pružajući fleksibilnost u održavanju travnjaka. Kompatibilna je s Bosch Professional 18V sustavom i AMPShare platformom.
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE
Napon2 x 18 V
Sustav akumulatoraBosch Professional 18V i AMPShare
Preporučeni kapacitet akumulatora>=5,5 Ah
Broj akumulatora2
Širina rezanja46 cm
Raspon visine košnje30–70 mm
Podešavanje visine košnje6 stupnjeva
Zapremina košare60 l
Brzina kretanja2,0–6,4 km/h
IP zaštitaIPX4
Razina zvučnog tlaka71 dB(A)
Razina zvučne snage96 dB(A)
Odstupanje K3 dB
Dimenzije alata (D x Š x V)1460 x 518 x 1270 mm
Težina28,5 kg
SADRŽAJ PAKIRANJA
2 x akumulator EXBA18V-55 5,5Ah
2 x brza punjača GAL 12V/18V-80