BOSCH aku kosilica za travu EasyMower 18V-32-200 + aku trimer EasyGrassCut 18V 4,0Ah
Availability:
Nema na zalihi
Jamstvo2+1 godina uz produljenje
Rok isporuke3 do 7 radnih dana
Mogućnost povrataunutar 14 dana
Nema na zalihi
Akumulatorski komplet 18V koji se sastoji od kosilice i trimera prikladan za manje gradske vrtove. Bosch akumulatorska kosilica i šišač travnjaka iz serije POWER FOR ALL ALLIANCE donose praktičnost, snagu i jednostavnost u održavanje okućnice. Lagani i ergonomski dizajn omogućuje udobno manevriranje, dok snažan 18 V akumulator s naprednim sustavom upravljanja osigurava dugotrajan i pouzdan rad. Kosilica ima sklopivu gornju ručku za kompaktnu pohranu te bočne češljeve za travu koji jamče uredne rubove i precizne rezultate uz zidove. Šišač je opremljen funkcijom EdgeSimple za jednostavno obrezivanje jednim dodirom i zakretanjem ručke, a poluautomatski kalem eliminira potrebu za ručnim podešavanjem. Sustav POWER FOR ALL ALLIANCE omogućuje korištenje istog akumulatora na više od 150 proizvoda različitih marki, čime se postiže maksimalna fleksibilnost i ekonomičnost.
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE
Napon akumulatora18.0 V
Kompatibilnost akumulatora18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Preporuka za akumulator>=4,0 Ah
Vrijeme punjenja akumulatora1.6 h
Radi na akumulator4 Ah
Vrijeme brzog punjenja akumulatora80% napunjen za 65 min
Preporučena površina travnjakado 200 m2
Širina rezanja32 cm
Sustav rezanjaSrpasti nož
Zapremina prihvata trave31 l
Visina rezanja20 – 60 mm
Podešavanje visine košenja3 razina, po osovinama
Vrsta ručkeStandard
Dimenzije alata (D x Š x V)1120 x 355 x 995 mm
Težina8,10 kg
Napajanje18 V
Tip akumulatoraLitij-ionski
Kapacitet akumulatora2,5 Ah
Vrijeme punjenja akumulatora60 min
Promjer kruga košenja26 cm
Svitak debljina niti1,6 mm
Svitak duljina niti4 m
Sustav rezanjaPoluautomatsko podešavanje niti
Težina2,10 kg
SADRŽAJ PAKIRANJA
1 x akumulator PBA 18V 4.0Ah
Punjač AL 1830 CV
EasyGrassCut 18V-26